HALDUSSPETSIALIST

 

Eesti Vabariigi alalisse esindusse Euroopa Liidu Juures on oodatud

osalise töökoormusega (0,5 kohta) HALDUSSPETSIALIST

 

Pakume Sulle huvitavat, arendavat, väljakutseid pakkuvat tööd ja palju suhtlemist Eesti suurimas välisesinduses Brüsselis.

 

Tööülesanded:

Haldusspetsialisti peamiseks ülesandeks on tagada ruumide ja territooriumi  üldine korrasolek: residentside hoonete ja territooriumi hooldamine, tehniliste küsimuste lahendamine, varustamistööd, territooriumi koristamine ja hooldus (sealhulgas puude-põõsaste lõikamise abistamine, muru pügamine jms) korraldamine, vastuvõttude ja kohtumiste ettevalmistamisel abistamine.

 

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • keskharidus
  • hea esmane inglise ja prantsuse keele oskus, eesti keele oskus tuleb kasuks
  • tegevusvaldkonna hea tundmine, töö planeerimise oskus, iseseisvus, algatusvõime, hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, kohusetundlikkus ning koostöövalmidus

 

Töökohale kandideerimiseks saada elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri Eesti Vabariigi alalisse esindusse Euroopa Liidu juures e-posti aadressil permrep.eu@mfa.ee  märksõnaga „haldusspetsialist“.

Kandideerimise tähtaeg on 31.05.2022

 

Tööle asumise eeldatav aeg: juuli 2022

Töökoha asukoht: Rue Guimard 11/13, 1040 Brüssel, Belgia

Töösuhe: asukohariigi seadustele vastav tähtajatu tööleping

 

Eesti Vabariigi alaline esindus Euroopa Liidu Juures ei vahenda elamise ja töötamise registreerimisega seotud tegevusi ega kata elamisega seotud kulusid.

 

Lisaküsimustele vastab Virko Vaht  Tel: (32) 2 227 43 46,  e-post virko.vaht@mfa.ee